Pokrokové elektroauto
BYD se zárukou a servisem

Čtvrtá nejprodávanější automobilová značka na světě. Spojení špičkové technologie baterií, průkopnického designu a bezkonkurenční ceny.
Záruka 6 let / 150 000 kmServisní zázemí Výhodné financováníDotace pro firmy

BYD znamená “Build Your Dreams”. Společnost byla založena v roce 1995 a v současné době je její divize BYD Auto čtvrtou největší automobilkou světa. Svými prodeji překonala Ford.

BYD vyniká svými inovacemi v oblasti elektromobilů a baterií. Ostatně vlastním vývojem a výrobou baterií společnost začínala. Současné baterie BYD Blade LFP jsou technologicky na špici. V testech byla prokázána mimořádná odolnost proti vzplanutí, a to i v případě vážného poškození.

Divize BYD Auto byla založena teprve v roce 2003. První auto BYD uvedl na trh v roce 2005, první plug-in hybrid 2008 a první elektromobil 2009.

BYD se sice z počátku potýkal s problémy s kvalitou a spolehlivostí, nicméně v posledních letech značka dosáhla velmi výrazného zlepšení. Nyní můžeme bez obav říci, že co se týče designu, použitých materiálů kvality zpracování, jízdních vlastností, bezpečnosti a spolehlivosti, elektroauta BYD se již zcela vyrovnají evropským nebo japonským autům.

Filozofií společnosti BYD je oddanost inovacím, kvalitě a udržitelnosti. Jednou z důležitých předností elektromobilů značky BYD je i jejich atraktivní cenová politka. Poměr cena - výkon rozhodně velmi mile překvapí i konzervativní evropské zákazníky.

Prohlédněte si aktuální nabídku aut

Prohlédnout auta